Sayın Türkiye hem toplulukları hem de topluluk olamayanları;

Sizin bugün içine girdiğiniz ruh hali, her nedendir hükümetler tarafından sakıncalı görülüp, yollarda sek sek oynayan ufacık tefecik mini minnacık masum çocukların attıkları taşların bulunduğu karelere kadar ilerleyememelerine sebebiyet vermekte olduğu iddia edilmiş bulunmaktadır.

Bu durum global sistemin refahı, huzuru ve güvenliği açısından çok sakıncalı bulunmasa da, acaba bulunabilir mi diye komisyonlar toplanmakta, fason örgütleri lobiler yapmaktadır.

Dünyaya ulaşan Güneş huzmelerinin taşıdığı gizli rapordan öğrendiğimize göre, sizi bu bilinmezlik duygusunun ortasında bırakmaya çalışan gelgitli oksijen taneciklerinin, Calipso uydusunun pilinin azalması ile ortaya yaydığı, basket topu ile futbol oynama isteğinden kaynaklanan, “işe gider gelirim ben bir küçük vecizeyim” sendromunun, kanınızda bulunan akyuvarların efkâr uyandıran türkülere eşlik etmesine sebep vermesinden ileri geldiği algılanmış olmaktadır.

Dehşet verici ve literatüre dahi girememiş bu durumun reçetesi olarak ancak önerilerde bulunabiliriz. Önerilerimizin başında ayakkabılarınızı çıkarmanız ve sonra çoraplarınızı çıkarmanız gelmektedir. Çıplak kalan ayaklarınızın yaşadığı mahcubiyeti sonlandırmak adına da ayaklarınızı toprağa gömmeniz ve üç beş saat bilemedin üç beş gün bir ağaç gibi özgürcesine öylece bekleyiniz. Bir kadim dostunuzu arayınız ve arada toprağınızı sulamasını şiddetle talep ediniz. Talebinize gelecek herhangi bir reddiyeye karşı “Sen ne biçim kadim dostsun!?” diyerek şiddetle ağzını burnunu kırmanız da iyi gelebilir.
Umuyoruz ki en sonunda çiçekler açacak, böcekler uçacaksınız.

Bu durumun en kısa zamanda düzelmesi için bütün vatan millet sakarya olarak birlik olup, yolda gördüğünüz her kişinin gözlerinden size yolladığı ışıltılı halojenleri nazar boncuklarınızla heba etmeden önce anlamaya çalışmanızı temenni etmekteyiz.

Son olarak bu duruma bir katkı olarak gördüğümüz en önemli ilaçlardan birinin de, en yakınınızdaki insanların saçını çekmek olacağını tavsiye olarak ciddili ciddili düşünmekteyiz

Kendinize ve Çevrenize Kattığınız güzelliklerden ötürü de Alkış Alkış sizi alkışlamaktan onur
ve hatta gurur duyarız.

Karnınızda oluşan guruldamalar, evrene bir mesaj değil acıktığınızın belirtisidir. Bu sebeple her şeyden önce karnınızı doyurmanıza bizler de çok mutlu olacağızdır. Çift kaşarlı karışık tost ve ayran götürecek olursanız canımızın çektiğini de söylemekten geri durmayacak kadar açık sözlüyüz.

Bu arada bu bir Ültimatomdur, burada yazanlara uymazsanız çok pis küseriz ve hatta burnumuzu karıştırıp elimizi yıkamadan yazı yazdığımız klavyeyi size hediye ederiz. Her türlü iğrençliği biliyoruz gördüğünüz gibi.

Belki de ağzımızı bozar, çiş – kaka falan da diyebiliriz.
Ne yapacağımızı tam kestiremiyoruz yani, o derece manyağız.

Biz kim miyiz?

Biz Rica Ederiz.

Biz İyi Günler Dileriz.

Biz sizi Diskotek’e davet edenleriz.

O zaman Danz! ve Byez!


Story & Image Copyright: OTahirZGN
ZAK000.png

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.